top of page

הזמנת U Welcome - שלט מגנטי בעיצוב אישי

מי גר בבית?

reg.gif
sill.gif
sketch.gif
pop.gif
(דוגמאות: נועם שגב / משפחת שגב / נוי ונועם שגב / נוי ונועם / נוי שקד ונועם שגב וכו')
דוגמאות: לוקו, כלב מסוג האסקי סיבירי / חיימון, חתול ג'ינג'י פרוותי

 כל איור מוגבל ל-2 דמויות* 
מקבלים גם גירסא דיגיטלית של האיור עצמו *
(במידה ותרצו מספר דמויות רב יותר - אנא בחרו תוספת)
 
מומלץ לקרוא את השאלות והתשובות לגבי האיור לפני ההזמנה
קחו בחשבוון - כי שלט עם איור לוקח 2-3 ימי עסקים יותר בנוסף למה שרשום לעיצוב ומשלוח בשאר האתר

שלט עם צללית מוגבל ל-2 דמויות
מדריך לבחירת תמונה לצללית מופיעה בשאלות-תשובות בתחתית העמוד.

 כל איור מוגבל ל-2 דמויות* 
(במידה ותרצו מספר דמויות רב יותר - אנא בחרו תוספת)
 
מומלץ לקרוא את השאלות והתשובות לגבי הפופ לפני ההזמנה
קחו בחשבוון - כי שלט עם איור לוקח 2-3 ימי עסקים יותר בנוסף למה שרשום לעיצוב ומשלוח בשאר האתר

הוסיפו תמונה

מה הסיפור שלכם?

סמנו את 10 המילים שמאפיינות אתכם ומספרות את הסיפור של מי שגר בבית.

(אם לא מצאתם הכל ברשימה, תוכלו להשלים את החסר בתיבת הטקסט הנמצאת בהמשך הטופס)

תוספות

בתוספת ₪11
בתוספת ₪3
בתוספת ₪5
Friends_4x.png
food@4x.png
heros@4x.png
beyonce@4x.png
cartoons@4x.png
qouets@4x.png
Star Wars_4x.png

תוספת סט מגנטים

 • כל סט מכיל 4-5 מגנטים שונים. 

 • רוב המגנטים הינם בגודל של 5 על 5 ס"מ.

בתוספת ₪20
strip hor@4x.png
הוסיפו תמונה
הוסיפו תמונה

תוספת U Strip

בחרו 4 תמונות (אנחנו ממליצים על רצף של 4 תמונות סלפי שונות) או כל 4 תמונות אחרות שתבחרו

ואנחנו נדפיס אותם על פס מגנטי בגודל של 19 על 5 ס"מ.

הוסיפו תמונה
הוסיפו תמונה

₪109

מחיר - 

המוצר התווסף לעגלה

פרטי המזמין

רק כאשר כל הפרטים מולאו - הכפתור יהפוך ללחיץ

Anchor 1
 • ממה השלט עשוי ומה גודלו?
  השלט הינו מגנטי ובגודל של כ-19ס״מ על 10 ס״מ. קחו בחשבון - כי הצבעים על השלט עצמו לא תמיד זהים לסקיצה. ייתכן שוני קל בין הצבעים המוצגים במסך לבין הצבעים במוצר הסופי עקב ההבדלים בין מסך למסך במידה ולא ניתן לשים על השלט מגנט (דלת עץ לדוגמא) פשוט, כמו שתולים כלשלט רגיל - שמים דבק דו צדדי.אם תצטרכו פשוט סמנו בתוספות 'תוספת דבק דו צדדי', ואנו נדאג לצרף לכם 2 מדבקות דבק דו צדדיות איכותיות.
 • למה צריך לשלם לפני שרואים את השלט הסופי?
  מעצב גרפי יושב ומבצע במיוחד עבורך את השלט לפי הטופס והבקשות שלך, ולכן משלמים על העבודה לפני. כמובן שהשלט לא יוצא להדפסה לפני שאתם מאשרים אותו (מקבלים סקיצה לוואצאפ ומאשרים/נותנים הערות לתיקון). במידה גם לאחר מכן לא תהיו מרוצים, ניתן לקבל זיכוי על של 70% מעלות המוצר + עלויות המשלוח שבחרתם (במידה ובחרתם משלוח בעלות נוספת). אבל תהיו בטוחים שאנחנו לא ננוח עד שהשלט יהיה מדויק עבורכם.
 • איך אתם מחליטים על סגנון עיצוב השלט?
  כל השלטים שלנו מתבססים על שפה עיצובית זהה שעל בסיסה אנחנו מעצבים את השלטים לפי המידע שאנחנו מקבלים ממכם (באופן ישיר ומתוך אינטואיציה עיצובית שאנחנו מרגישים בין השורות). ככל שתספרו לנו עליכם יותר, וככל שתשתפו אותנו גם בסגנון והטעם שלכם, ככה השלט יהיה יותר מדויק עבורכם. אם ראיתם שלט שעשינו ואהבתם אותו או אלמנט מסוים שהופיע בו, אל תתביישו לכתוב לנו בטופס, בסעיף "הערות". ואל תשכחו, אתם מקבלים מאיתנו סקיצה בוואצאפ ותמיד תוכלו לבצע שינויים .
 • תוך כמה זמן השלט מוכן?
  מרגע ההזמנה בין 7 ל14 ימי עסקים השלט אצלכם (אנחנו משתדלים כמה שיותר מהר) בזמן הזה אני שולחים לכם סקיצה לאישור בוואטסאפ. לאחר קבלת אישור ממכם אנו מעבירים את השלטה להדפסה ומוציאים למשלוח, המשלוח יגיע בטווח הזמנים המותאם לאופציה אותה בחרתם למשלוח (או שבחרתם איסוף עצמי,ואז נסמס לכם כשמוכן לאיסוף עם הוראות הגעה אלינו)
 • מה קורה אם אני רואה את הסקיצה ולא מרוצה מהתוצאה?
  במידה ולא תהיו מרוצים מהשלט גם לאחר התיקונים והשינויים שנעשה, תוכלו לבטל את ההזמנה ולקבל זיכוי על סך 70% מעלות המוצר + זיכוי על עלות המשלוח אותו בחרתם (במידה ובחרתם משלוח בעלות נוספת). אבל תהיו בטוחים שאנחנו לא ננוח עד שהשלט יהיה מדויק עבורכם.
 • השלט שלכם מגנטי, אבל יש לי דלת עץ. מה אפשר לעשות?"
  פשוט, כמו שתולים כלשלט רגיל - שמים דבק דו צדדי. אם תצטרכו פשוט סמנו בתוספות 'תוספת דבק דו צדדי', ואנו נדאג לצרף לכם 2 מדבקות דבק דו צדדיות איכותיות.
 • איזו תמונה כדאי לבחור לאיור?
  חשוב לבחור תמונה שאתם אוהבים ושלמים איתה ומציגה אתכם בדיוק כמו שתרצו. כדאי לבחור תמונה שמנציחה רגע חשוב או מביעה רגש האיור יהיה גובה כתפיים ומעלה אם תרצו גוף זה יהיה בתוספת תשלום, צרו איתנו קשר לפני ההזמנה. נסו להימנע מתמונות עם כובעים/משקפי שמש/ צעיפים או כל דבר אחר שמסתיר אתכם. הציור יהיה זהה לתמונה לרקע התמונה אין חשיבות. אנו מאיירים רק אתכם.מביעה רגש ומציגה אתכם כמו שאתם נראים בדרך כלל (לא מחופשים, או עם תספורת קיצונית או משהו חריג וחד פעמי). כמובן שהכי חשוב שזו תהיה תמונה שאתם אוהבים ונראים בה יפים בעיניכם. תקדישו מחשבה בבחירת התמונה. לא ניתן להחליף אותה לאחר שהיא נשלחת למאייר/ת.
 • אפשר לראות את השלט עם האיור לפני שהוא מודפס?
  בטח. אנחנו נשלח לכם את השלט עם האיור בוואצאפ כדי לקבל מכם אישור לפני הדפסה ומשלוח.
 • לא אהבתי את האיור שעשיתם. מה עושים?
  סיכוי קלוש שלא תהיו מרוצים מהאיור, אך אם בכל זאת לא תהיו שלמים איתו, נשמח לשמוע ולראות כיצד נוכל לעזור. חשוב לציין שבאופן רשמי לא ניתן לשנות את האיור. המאיירת שלנו עובדת עליו במיוחד ושמה דגש שיהיה זהה למקור, יפה ואלגנטי, לכן לא יהיה ניתן לאייר מחדש או להחליף לתמונה אחרת לאחר מכן. עם זאת, נשמח לנסות ולעזור בשינויים קלים במידת הצורך והיכולת, אך זו אינה התחייבות. אם בכל זאת לא תהיו מרוצים, נוכל להציע לכם איור של תמונה חדשה בעלות נוספת של 60₪ (כל עוד לא יתווספו דמויות). כמובן שאם תחליטו לוותר על האיור בשלט עצמו - לא נוכל לתת זיכוי.
 • אנחנו זוג עם כלב/תינוק. מה עושים?
  אין בעיה! המחיר לשלט עם איור הוא לזוג בלבד, אבל אפשרי להוסיף דמויות נוספות לאיור בעלות של 35 ש"ח לדמות. כן, גם כלב/חתול זה דמות. פשוט בחרו בחלק הבחירה של האיור תוספת דמויות (שימו לב שהם בסל הקניות לפני הרכישה) אנחנו זמינים בכל עת אנחנו זמינים בכל עת במייל info@whosthere.co.ilובימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 עד 20:00 בוואטסאפ 058-671-5551
 • איך לבחור תמונה טובה ליצירת צללית?
 • Enter your answer here
 • ביצעתי הזמנה וברצוני לשנות את שיטת המשלוח/הכתובת
  במידה וההזמנה עוד לא נשלחה, בשמחה! צרו איתנו קשר ונשמח לעזור: אנחנו זמינים בכל עת במייל info@whosthere.co.il ובימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 עד 20:00 בוואטסאפ 0555593867
 • אם אני רוצה להזמין שלט שישלח כמתנה עבור מישהו אחר?
  פשוט, ברגע ההזמנה רשמו בכתובת המשלוח את השם, הפלאפון והכתובת של המקבל. רק אל תשכחו לשים את מספר הפלאפון והשם שלכם בפרטי המזמין - אליו נשלחת הסקיצה לאישור.
 • עוד לא הזמנתי אף פעם באינטרנט - אפשר לבצע הזמנה טלפונית?
  אנחנו מאוד מאמינים בטכנולוגיה אבל אם קשה לכם לבצע הזמנה דרך האתר אנחנו זמינים בכל עת אנחנו זמינים בכל עת במייל info@whosthere.co.il ובימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 עד 20:00 בוואטסאפ 058-671-5551
 • איך אוכל לדעת שקיבלתם את ההזמנה שלי?
  במידה והזמנתך התקבלה, תופיע לאחר התשלום תקבלו מייל אישור. לא קיבלתם? אנחנו זמינים בכל עת אנחנו זמינים בכל עת במייל info@whosthere.co.il ובימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 עד 20:00 בוואטסאפ 058-671-5551
 • האם האתר מאובטח?
  בוודאי. האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL - כלומר, כל התקשורת בין הדפדפן שלך לאתר (שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת - כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר. האתר עומד בתקני האבטחה המחמירים ביותר, כך שמובטח לך שהליך הקנייה נעשה בצורה המאובטחת והחסויה ביותר.
 • אני מנסה לבצע הזמנה וכתוב כי האתר אינו מאובטח.
  שגיאה כזו קשורה לאנטי וירוס המותקן במחשב האישי שלך. בדרך כלל ההודעה מופיעה כאשר פג תוקפו של האנטי וירוס. יש לחדש את רישיון האנטי וירוס, או להזמין ממכשיר אחר שבו הוא אינו מותקן.
 • האם אפשר לשלם במזומן ברכישה באתר?
  לא ניתן לשלם במזומן. יש לך אפשרות לשלם בכרטיסי אשראי באופן מאובטח או דרך אפליקציית ביט.
 • אתם מקבלים אמריקן אקספרס/דינרס?
  לצערנו לא, רק כרטיסי אשראי של חברת ויזה ומאסטרקארד

יש משהו שלא ענינו לכם עליו? תשאלו אותנו באחת מהדרכים הבאות-

insta.png
what.png
Mail Us
Whatsapp Us
DM Us
bottom of page